Harmonyum je mocný, elegantní, spirituální systém, který byl vytvořen se záměrem pomoci lidem dosáhnout trvalé vyléčení. Zaměřuje se na nemoci mentální, emoční a energetické úrovně tak,aby již dál nemohly existovat ve fyzickém těle.

Harmonyum vede k zářícímu zdraví, energii, štěstí a dlouhověkosti tím, že zvyšuje vitalitu v hlavních energetických centrech těla, jako jsou  solární plexus, mozek, srdce, reprodukční systém, endokrinní žlázy, páteř a krk.

Tato centra vyživují zbytek těla a mají velmi příznivý vliv na plodnost, mentální a hormonální rovnováhu, krevní oběh, spánek a imunitní systém. Posílení a zefektivnění těchto systémů může pomoci v případě chronické bolesti, svalových křečí, zánětu kloubů, trávicích problémů, závislostí a kardiovaskulárních chorob.

 

HARMONYUM JE JEMNÝ KONTAKTNÍ LÉČEBNÝ SYSTÉM, KTERÝ PRACUJE S ENERGIÍ V PÁTEŘI, MOZKU A VNITŘNÍCH ORGÁNECH.

 

HARMONYUM používá dávné umění aktivování akupunkturních meridiánů skrze elektromagnetické pole těla. Podle tradiční čínské medicíny jsou meridiány cestami komunikace pro krev, hormony a další systémy- nervový, imunitní a kardiovaskulární. Léčebná technika Harmonyum obnovuje božský proud léčení, vřelosti a života v rámci každého meridiánu a dovoluje tak tělu a mysli mít hluboký prožitek vyrovnanosti a míru.

 

JANA KŔÍŽKOVÁ- www.janamasaze.cz

 

HARMONYUM = ZDRAVÍ+ ŠTĚSTÍ

“Stejně jako voda vyživuje vaší pokožku a orgány, Harmonyum živí ve vás vnitřní život a způsobuje to, že v tobě vzkvétá a probouzí schopnosti, které jste nikdy nevěděli, že existují.

  • Joseph Michael Levry, zakladatel Naam jógy a Harmonyum.